Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ESM-892 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 24.10.2024 |
| Ajomäärä | 115000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Travel Master 740 LB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja, jakohihna vaihdettu 10/24 99tkm kohdalla
- Ei AdBlueta
- Markiisi
- Ilmajousitus taka-akselilla
- Aurinkopaneeli
- Peruutuskamera
- Tukijalat
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Soitin
- Kääntyvät istuimet
- Pöytäryhmä
- Liesituuletin
- TV-Teline
- TV-Antenni
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastin
- Suihku
- Kasetti WC
- ALDE nestekiertoinen lämmitys
- AirVent
- kWh-Mittari
- Invertteri
- Erillisvuoteet
- 2 x renkaat, 1 x vanteet
- B-Kortti
- Rek. 4
- Pituus 741 cm
- Leveys 241 cm
- Korkeus 292 cm
- Omamassa 3050 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Mallivuosi 2019, rekisteröity 2021
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.1.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.1.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy